Polecaj ulubione kosmetyki i zarabiaj

Krok 1: Załóż konto – stwórz kosmetyczkę

Bez obaw, to bardzo proste! Aby utworzyć swoje konto, kliknij "Stwórz kosmetyczkę" i postępuj według naszych wskazówek. Wpisz imie i nazwisko, dodaj zdjęcie oraz adresy profilów w social media. Resztę zrobimy za Ciebie. Uruchomimy Twoje konto na Nutridome.pl i wygenerujemy unikalny link. Wszystko dzieje się automatycznie.

Krok 2: Wybierz produkty do kosmetyczki

Zaloguj się na swoje konto i wybierz produkty, które chcesz promować.  Pamiętaj, że w każdej chwili możesz dodawać lub usuwać produkty ze swojej  wirtualnej kosmetyczki. To właśnie Ty decydujesz, które propozycje są dla Ciebie wartościowe. Następnie otrzymany od nas link wklej na tablicę i dodaj go do  bio na swoich kanałach social media i na blogu.

Krok 3: Pochwal się kosmetyczką i zarabiaj!

Dzięki unikalnemu linkowi masz możliwość udostępniania Twojej kosmetyczki swoim followersom i znajomym. Jeśli ktoś dokona zakupu jakiegokolwiek produktu z oferty sklepu internetowego Nutridome, wybierając go z Twojej kosmetyczki , zarobisz aż 10% wartości pojedynczego zamówienia.

Stwórz kosmetyczkę

Zajrzyj do najlepszych kosmetyczek.

Poznaj TOP 10.

Twoja Kosmetyczka czyli Program Partnerski Nutridome

Do dyspozycji masz ponad 300 produktów dla kobiet i mężczyzn, które dostępne są w internetowym sklepie Nutridome. Wśród nich znajdziesz bogatą ofertę dermokosmetyków marek premium i wysokiej jakości produkty do pielęgnacji, regeneracji oraz odżywienia skóry i włosów, które czekają na to, aby trafić do Twojej kosmetyczki. Zobacz jakie to proste!

Stwórz kosmetyczkę