Najczęściej zadawane pytania

Jak działa program partnerski Nutridome?

Stwórz swoją własną, spersonalizowaną stronę na nutridome.pl. Promuj najciekawsze propozycje kosmetyczne i udostępniaj je na facebookowej tablicy, profilu na Instagramie oraz kanale YouTube. Jeśli ktoś kupi produkt z Twojego polecenia, otrzymasz aż 10% prowizji od całej wartości zamówienia. To takie proste!

Dla kogo powstał program partnerski Nutridome?

Jeżeli e-commerce jest Twoją pasją, lubisz nowe wyzwania, jesteś osobą kreatywną, a do tego chcesz wyznaczać najnowsze trendy, nasz program partnerski powstał właśnie dla Ciebie. Wyszukuj najciekawsze produkty znanych marek, polecaj je za pośrednictwem spersonalizowanej strony i promuj swoje kanały w social media.

Jakie są zalety programu partnerskiego Nutridome?

Program partnerski Nutridome jest prosty w obsłudze. Dzięki niemu w szybki sposób dodasz do swojej strony produkty z portfolio Nutridome, które według Ciebie są godne polecenia innym użytkownikom sieci. Możesz w dowolnej chwili dodawać i usuwać produkty ze swojego konta, dlatego to właśnie Ty decydujesz o tym, które propozycje są przez Ciebie promowane.

Jak mogę zacząć promować produkty?

To proste! Kliknij „Rozpocznij”, utwórz swoje konto i postępuj według wskazówek. Potem wystarczy, że wejdziesz na stronę Nutridome, wybierzesz produkty, które chcesz promować i dodasz je do swojej listy. Dzięki unikalnemu linkowi będziesz mieć możliwość udostępniania listy rekomendowanych produktów swoim followersom.