Podziel się 10% rabatem z innymi, zyskaj 10% prowizji!

Krok 1: Załóż konto

Bez obaw, to bardzo proste! Aby to zrobić , kliknij przycisk "Zarejestruj się" i postępuj według naszych wskazówek. Wpisz adres mailowy, login (Twój nick z social media) a także hasło. Nie zapomnij o adresach profilów w mediach społecznościowych.

Krok 2: Pobierz kod rabatowy

Zaloguj się na swoje konto i wygeneruj swój własny kod. Użyj przycisku „Nowy kod?”, jeśli chcesz go spersonalizować. To świetny sposób na promowanie Twoich akcji specjalnych, np. z okazji Dnia Matki. Pamiętaj, ten kod jest kluczowy w całej zabawie! Dzięki niemu Twoi followersi mogą kupować produkty na stronie nutridome.pl z 10% rabatem.

Krok 3: Promuj kod!

To od Ciebie zależy, jak dużo osób wykorzysta Twój kod. Udostępniaj go wszędzie, gdzie tylko się da. Pamiętaj o nim w swoich facebookowych postach, instagramowych wpisach i we wszystkich social mediach. Każdy zakup w nutridome.pl z wykorzystaniem Twojego unikalnego kodu to 10% prowizji dla Ciebie.

Zarejestruj sięProgram Partnerski Nutridome

Im bardziej się zaangażujesz, tym więcej zarobisz. Udostępniaj informację o kodzie na facebookowym wallu lub w postach na Instagramie. Nagrywaj instastories. Poinformuj o rabacie fanki swojego bloga i kanału na YT, a zobaczysz jak łatwo osiągnąć zysk. Pamiętaj, że Twój kod może być użyty wiele razy.