…BO PODKŁAD ODGRYWA DUŻĄ ROLĘ

Pokaż swoją prawdziwą, naturalną twarz - nawet w makijażu. Make up, który daje efekt perfekcyjnej cery, a przy tym jest całkowicie niewidoczny to prawdziwa sztuka… sztuka, w której gwiazdą jest podkład kryjący NUTRIDOME. To nie teatr, dlatego kosmetyk kryje wszelkie niedoskonałości, nie pozostawiając przy tym efektu maski. Dodatkowo wygładza on cerę, a jednocześnie jest niezauważalny dla szerszej publiczności. To Twój sekret sukcesu. Teraz masz szansę wypróbować 5 odcieni, które znajdziesz w zestawie i wybrać dla siebie ten jedyny… ten idealny.

  • Doskonale kryje
  • Wygładza i zmiękcza
  • Zestaw 5 próbek do przetestowania
Kompozycja - Zestaw 5 próbek podkładu kryjącego Nutridome
Wyjdź z cienia źle dobranych podkładów…

i spośród różnych odcieni – wypróbuj i dobierz ten idealny dla Twojej cery. W zestawie znajdziesz próbki 5 odcieni do przetestowania: Ivory, Natural, Nude, Beige, Caramel. Która będzie Twoja? Każda z nich doskonale wtapia się w skórę, tworząc niesamowicie naturalny efekt gładkiej skóry. Podkład swoją łagodną i kremową konsystencją sprawia, że niesamowicie przyjemnie się go aplikuje i jednocześnie jest wydajny.

5 ODCIENI NATURALNOŚCI
Kompozycja - Zestaw 5 próbek podkładu kryjącego Nutridome

Podkład kryjący NUTRIDOME powstał, by upiększać i jednocześnie troszczyć się o Twoją cerę. Dlatego w składzie znajdziesz glicerynę, która działa kojąco i nawilżająco. Dodatkowo regeneruje uszkodzone komórki, a także… spłyca zmarszczki. Kolejny składnik – mika, to naturalny minerał, który dodaje skórze delikatnego blasku. Właśnie to będzie kolejnym krokiem ku zdrowej i promiennej cerze. Oprócz tego, kosmetyk chroni skórę przed przesuszeniem, tworząc wokół niej warstwę okluzyjną.