Formy płatności

Płatność przy odbiorze

Obawiasz się płatności internetowych? Zapłać za swoje zamówienie kurierowi dopiero przy odbiorze przesyłki. Jeśli wybierzesz tę opcję, pamiętaj o podaniu numeru telefonu, aby kurier mógł skontaktować się z Tobą i wręczyć Ci zamówioną paczkę. Przygotuj za zamówienie dokładnie odliczoną kwotę w gotówce. Pamiętaj, że nasz kurier nie ma obowiązku wydawania reszty.

Karta podarunkowa

Wybierz kwotę 100 zł, 150 zł lub 200 zł i zamów kartę dla bliskiej osoby. Karta jest ważna przez 6 miesięcy od daty zakupu. Niewykorzystana wartość pieniędzy po upływie tego czasu przepada. Kartę należy wykorzystać podczas jednorazowej transakcji w internetowym sklepie Nutridome. Podczas korzystania z karty reszta nie jest wypłacana. Nie można również dokonać zwrotu pieniędzy. Jeżeli kwota zakupu przekroczy wartość karty podarunkowej, różnicę można uiścić w ramach dostępnych metod płatności.

Karty kredytowe

Wybierając tę opcję, przekierujemy Cię bezpośrednio na stronę PayLane. Jeśli posiadasz już konto w tym systemie, bez problemów zapłacisz za swoje zamówienie. Wystarczy zalogować się i dokonać płatności. Jeśli nie posiadasz konta, istnieje możliwość płatności jako gość. Zawsze możesz również utworzyć swoje nowe konto.

PayPal

Wybierając tę opcję, przekierujemy Cię bezpośrednio na stronę PayPal. Jeśli posiadasz już konto w tym systemie, bez problemów zapłacisz za swoje zamówienie. Wystarczy zalogować się i dokonać płatności. Jeśli nie posiadasz konta, istnieje możliwość płatności jako gość. Zawsze możesz również utworzyć swoje nowe konto.

Przelewy24

Jeżeli chcesz zapłacić za przesyłkę bez wychodzenia z domu, skorzystaj z szybkiego przelewu internetowego za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Po wybraniu tej metody nastąpi przekierowanie na stronę naszego partnera, gdzie wybierzesz swój bank. Zaloguj się do systemu bankowości internetowej za pomocą Twoich danych i bezpiecznie zapłać za zamówienie.