Twoje zakupy
Prezent do zamówienia
Przejdź do kasy
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg

Darmowa dostawa tylko w aplikacji pobierz

Kategoria

Marka

CENA

Etykieta

Kremy na dzień

Kremy na dzień

Sortuj według:

Upsss...

Może zainteresują Cię

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Wstajesz rano i potrzebujesz pobudzenia? Najlepszy sposób to chłodna woda i oczyszczenie cery. Potem krem do twarzy i można stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Właściwa pielęgnacja twarzy o poranku jest ważniejsza, niż może się wydawać.


Kremy na dzień z filtrem

Krem do twarzy na dzień powinien sprawiać, że cera wygląda lepiej. Najlepsze kremy na dzień mają długotrwałe działanie i przez wiele godzin zabezpieczają cerę przed utratą wody, przenikaniem w jej głąb zanieczyszczeń [M1] z powietrza oraz szkodliwych promieni UV. Pamiętaj, że krem z filtrem na dzień w słoneczne dni należy nakładać nawet pod makijaż! Podkład i puder nie zapewniają wystarczającej ochrony. Może to zrobić dopiero krem z filtrem do twarzy. Krem do twarzy na dzień z filtrem może oczywiście występować w wersji nawilżającej, przeciwtrądzikowej czy przeciwzmarszczkowej. Jaki wybrać krem z filtrem do twarzy na co dzień? Zimą możesz sięgać po krem z mniejszym faktorem, natomiast wiosną i latem potrzebny będzie ci krem SPF50, o ile masz wyjątkowo jasną karnację i wrażliwą skórę.

Kremy do twarzy na dzień

Dobierając krem do twarzy, warto rozważyć też to, czy się malujesz. Krem powinien bowiem dobrze współpracować z makijażem. Najlepszy będzie lekki krem na dzień nawilżający, który ograniczy obciążające działanie podkładu czy pudru i utrzyma właściwy poziom nawilżenia skóry. Kremy na dzień nie mogą być zbyt tłuste, bo obniżą trwałość makijażu. Intensywne odżywienie z bogatymi w składniki odżywcze kremami zostaw lepiej na noc. Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając krem na dzień? Cera mieszana potrzebuje składników z jednej strony nawilżających, z drugiej zaś matujących czy antybakteryjnych, które łagodzą zmiany skórne. Co ciekawe, krem na dzień do cery mieszanej może mieć w składzie naturalne oleje, które doskonale uelastyczniają naskórek i odżywiają głębokie partie skóry, a nie zapychają, tak jak sztuczne dodatki do kosmetyków.

Kremy nawilżające do twarzy i znacznie więcej

Krem do twarzy na dzień ma za zadanie nie tylko pobudzić skórę, ale także ją nawilżyć i ochronić przed czynnikami zewnętrznymi. Jeśli mieszkasz w mieście, potrzebujesz kremu do twarzy na podrażnienia lub kremu do twarzy na niedoskonałości powstające w wyniku oddziaływania zanieczyszczeń środowiskowych. W letnie dni powinien być to krem z filtrem na dzień, natomiast w chłodniejszych porach roku – krem do twarzy na jesień/zimę. Zimą przyda ci się także krem do twarzy na suchą skórę, bo większość czasu spędzasz w ogrzewanych pomieszczeniach z suchym powietrzem. Krem nawilżający do twarzy znosi uczucie napięcia, które często pojawia się pod wpływem suchego powietrza. Jak widać, czynników, przed którymi należy chronić twarz, jest wiele. Wybór kremu do twarzy na dzień zależy od tego, przed czym w największym stopniu musisz się chronić oraz od indywidualnych potrzeb twojej cery.

Jaki krem będzie najlepszy dla twojej cery? To możesz wiedzieć tylko Ty i Twój dermatolog. Poznanie specyficznych potrzeb swojej skóry jest już połową sukcesu. My możemy pomóc Ci w drugiej połowie drogi do pięknej cery. Wśród dostępnych w naszym sklepie kosmetyków online znajdziesz najlepsze kremy, od kremu na dzień do cery mieszanej, po krem do twarzy na niedoskonałości. Zapoznaj się z ofertą i znajdź swój krem!

Wybierz wersję