Twoje zakupy
Prezent do zamówienia
Przejdź do kasy
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg

Darmowa dostawa tylko w aplikacji pobierz

Kategoria

Marka

CENA

Etykieta

Niskoporowate

Niskoporowate

Sortuj według:

Upsss...

Może zainteresują Cię

1 3

W tej kategorii proponujemy naszym klientkom wysokiej jakości kosmetyki do włosów niskoporowatych. Warto wiedzieć, że tylko ta pielęgnacja, która uwzględnia podział na konkretne rodzaje porowatości, może nam przynieść satysfakcjonujące efekty. O włosach niskoporowatych mówimy wtedy, gdy mamy do czynienia ze zdrową i gładką strukturą. Łuski takich włosów bardzo ściśle do siebie przylegają, pasma są gładkie i pięknie błyszczą. Biorąc pod uwagę, że włosy niskoporowate są uznawane za jedne z najzdrowszych, ich pielęgnacja wcale nie musi być ani czasochłonna, ani bardzo wymagająca. Świadoma pielęgnacja włosów niskoporowatych pozwoli Ci cieszyć się jeszcze lepszą kondycją pasm. Zapraszamy już teraz do poznania wszystkich naszych produktów.


Najlepsze kosmetyki do włosów niskoporowatych

Jesteś przekonana o tym, że Twoje włosy są niskoporowate? Fantastycznie! W takim razie możesz zastanowić się nad tym, jakie produkty będą im służyć. Pielęgnacja włosów niskoporowatych musi być dostosowana w taki sposób, aby pod żadnym pozorem nie przeciążać włosów — mogłoby to bowiem doprowadzić do ich przyklapnięcia i nieestetycznego wyglądu. Do mycia najlepiej stosować delikatne, aczkolwiek skutecznie oczyszczające skórę głowy i włosy szampony. Po mocniejsze szampony można sięgać raz w tygodniu lub nawet rzadziej. Co jeszcze na pewno polubią niskoporowate włosy? Pielęgnacja powinna obejmować stosowanie lekkich odżywek z uwzględnieniem równowagi PEH. Od czasu do czasu przed myciem warto także nałożyć olej, najlepiej taki, w którego składzie znajdą się kwasy nasycone. Olej arachidowy, masło shea czy olej kokosowy dotrą do wnętrza włosa, a przy tym sprawią, że pasma po użyciu będą miękkie i jedwabiście gładkie. Regularne olejowanie to sposób na to, aby włosy przez cały czas pozostawały w bardzo dobrej kondycji.

O czym warto pamiętać, wybierając produkty do włosów niskoporowatych?

Zdrowe, niskoporowate włosy lubią się najbardziej z lekkimi, dobrze działającymi produktami. Biorąc pod uwagę, że z reguły są to włosy ciężkie, warto stosować szampony, których zadaniem jest zwiększenie objętości. Fantastycznie sprawdzą się wszelkie humektantowe i emolientowe odżywki o nieobciążającej formule. W pielęgnacji takich włosów można czasami stosować również dogłębniej działające maski. Jak przy każdym typie włosa i przy włosach niskoporowatych warto zadbać o właściwe zabezpieczenie końcówek, np. za pomocą specjalnie przeznaczonego do tego serum. Włosy niskoporowate zazwyczaj naturalnie wysychają bardzo długo, a jednocześnie trudno im wchłonąć wodę.

Jakie kosmetyki do włosów niskoporowatych proponujemy?

W Nutridome zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest świadoma i przemyślana pielęgnacja włosów. Właśnie dlatego na nasze klientki czeka wiele dostosowanych do potrzeb ich włosów produktów. Przygotowaliśmy bogatą ofertę szamponów, w tym również szamponów suchych, które stosowane sporadycznie pozwolą odświeżyć włosy bez konieczności ich moczenia. Oferujemy również wysokiej jakości maski, akcesoria, oleje i skoncentrowane hydrolaty. Klientki naszego sklepu doceniają również możliwość zakupienia witamin i suplementów. Składając u nas zamówienie, uda Ci się dostosować całą pielęgnację swoich włosów od produktów używanych praktycznie każdego dnia, takich jak szampony czy odżywki, po rewelacyjne i skutecznie działające oleje.

Wybierz wersję