Twoje zakupy
Prezent do zamówienia
Przejdź do kasy
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg

Darmowa dostawa tylko w aplikacji pobierz

Mel Skin - kosmetyki naturalnie dobre dla skóry

Polska marka Melo zmieniła swoją nazwę na Mel Skin. Melo zadebiutowało na rynku jesienią 2019 roku i podbiło serca konsumentów serią naturalnych kosmetyków o przejrzystych formułach. O nowej odsłonie dobrze znanej marki rozmawiamy z Katarzyną Czyżewską – Brand Managerem Mel Skin.  


Dlaczego zmieniliście nazwę z Melo na Mel Skin?

Zmieniliśmy nazwę marki, aby podkreślić rolę skóry w naszym codziennym życiu. Tym samym pragniemy zwrócić uwagę na kwestię świadomej pielęgnacji. Mel Skin to nazwa bardziej sugestywna. Nie pozostawia wątpliwości, co stanowi dla nas priorytet. Od początku staramy się oferować jedynie najlepsze, jak najbardziej naturalne formuły dla skóry – jednego z najbardziej kluczowych organów ludzkiego ciała. 


Skąd wzięła się nazwa Mel Skin?

Uwielbiamy naszą nową nazwę i chętnie wyjaśnię, skąd się wzięła! Pierwszy człon, „Mel”, to pamiątka po naszej pierwszej przygodzie zwanej „Melo”. Podobnie jak poprzednio – słowo ma wizualnie przywodzić na myśl fale wzburzonego morza. Woda to jeden z żywiołów, chyba najbardziej kluczowy dla życia. Ma uosabiać ważną rolę, którą pełni w naszej filozofii natura. W czasie opracowywania receptur staraliśmy się być jak najbliżej niej. 


Drugi człon, „Skin”, ma podkreślać kolejny ważny w kosmetyce aspekt: skórę. Czy wiesz, że to największa część Twojego ciała? Pełni ogromną rolę w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, a my poświęciliśmy jej całą uwagę. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie jej potrzeby. 


Co jeszcze zmieniliście? Czy kosmetyki Mel Skin zmieniły skład?

Pragnę podkreślić, że podczas rebrandingu zmieniła się tylko nazwa marki. Składy kosmetyków pozostały bez zmian, bo… trudno o lepsze formuły! W nowych opakowaniach znajdują się dokładnie te same produkty co wcześniej. Kosmetyki Mel Skin to nadal przejrzyste formuły, zawierające 97% składników pochodzenia naturalnego, produkowane w Polsce i nietestowane na zwierzętach. 


Co z opakowaniami i pojemnościami kosmetyków Mel Skin? 

Zarówno opakowania, jak i pojemności naszych produktów pozostają takie same. Zmienia się jedynie logo marki na etykiecie. 

Czy w portfolio marki Mel Skin pojawią się nowe produkty?

Tak, planujemy poszerzyć nasze portfolio. Ciągle dążymy do ulepszania oferty, aby jeszcze lepiej odpowiadała na potrzeby różnych typów skóry. Obserwujcie nas w naszych mediach społecznościowych – tam będziemy informować o nowych kosmetykach w ofercie Mel Skin. 


Dziękujemy za rozmowę!



Wybierz wersję